Wolf Group OÜ andmete kasutamise põhimõtted

www.tempsi.ee  veebisaidi omanik ja haldaja Wolf Group OÜ on võtnud kohustuse kaitsta oma klientide ja kasutajate privaatsust. Sellest lähtuvalt oleme koostanud käesolevad privaatsuspoliitika põhimõtted, mis käsitlevad andmete kogumist ja kasutamist. Meie tegevus internetis on kooskõlas Euroopa Liidu õigusaktide ja Eesti Vabariigi seadustega.

Milliseid andmeid Tempsi veebileht kasutajate kohta kogub ning kuidas neid andmeid kasutatakse?

Wolf Group OÜ kasutab www.tempsi.ee  veebisaidil küpsiseid eesmärgiga pakkuda kasutajatele täielikku lehe funktsioneerimist ning kasutajasõbralikumat navigeerimist. Küpsis (cookie) on väikesemahuline tekstifail, mille veebiserver saadab kasutaja veebilehitsejale ja mis salvestatakse kasutaja arvuti kõvakettale. Küpsised aitavad parandada www.tempsi.ee  veebilehte ning pakkuda teile veelgi paremat kasutajakogemust.

Wolf Group OÜ kasutab Google Analyticsi analüütilisi küpseid, mis koguvad teavet veebilehe kasutuse ning külastuste arvu kohta.

Külastuse alguses antakse teile teavet küpsiste kasutamise kohta ning küsitakse nõusolekut. Klõpsates nupule "Sobib!", aktsepteerite küpsiste kasutamise. Oma nõusolekut saate alati muuta veebibrauseri seadetes või kustutada salvestatud küpsised. Wolf Group OÜ kohustub võtma kõik meetmed, et teie isiklik teave oleks korralikult kaitstud. Kui teil on küsimusi, teie andmete töötlemise kohta, võtke palun meiega ühendust.

Küpsiste ja nende eemaldamise kohta saate lugeda lähemalt siit: http://www.aki.ee/et/kupsised

Wolf Group OÜ Facebooki-lehe kasutamiseks oleme teinud järgnevad seadistused:

  • leht on kõigile nähtav,
  • igaüks võib lehel postituse avaldada,
  • meie töökeeleks on eesti keel, erinevates keeltes postitamise võimaluse oleme piiranud, küll aga lubame postituste automaatse tõlke teistes keeltes lugejatele,
  • rakendame postitaja sõnumi sisu automaatse filtreerimise seadistust, see tähendab, et Facebook tõkestab automaatselt üldiselt teada solvavaid väljendeid sisaldavate postituste avaldamise (seadistus Profanity Filter – keskmine),
  • inimesed saavad meiega Facebooki vahendusel privaatselt ühendust võtta,
  • kõigil on võimalik viidata Tempsi  lehele ja selle avalikule sisule.
  • Facebooki kogutud kasutuse statistika andmed saame anonüümsel kujul. Facebook koostab selle statistika teie isikuandmeid kogudes. Detailsemalt saab sellest lugeda Facebooki andmepoliitika ja küpsiseid puudutavatest eeskirjadest.

Wolf Group OÜ jätab endale õiguse privaatsuspoliitikat mis tahes ajal ette teatamata värskendada või muuta, avaldades privaatsuspoliitika värskendatud versiooni veebilehel.

Kontaktinfo:

Wolf Group OÜ
Suur-Paala 10
13619 Tallinn, Eesti
Telefon +372 6542132
Email: wg@wolf-group.com